Alcar

Elektrizující

spojení

Dvě přesvědčivé novinky se spojily - AEZ Panama dark a Jaguar I-Pace

Jaguar se vrhnul vpřed a v rámci své luxusní značky se rozhodl nabídnout elektromobil ve třídě SUV. Tento noblesní obr převyšuje své konkurenty i svou cenou, ale nabízí za to jedinečný vyspělý vůz. Jeho aerodynamický design s krátkou kapotou a zaobleným zadním oknem vytváří malý odpor vzduchu a umožňuje mu dojezd až 450 km.

Při hmotnosti 2,2 tuny není tento elektromobil žádnou lehkou váhou, ale přesto dokáže zrychlit z 0 na 100 za 4,8 sekundy. I-Pace je vybaven pohonem všech 4 kol a dvěma elektromotory, z nichž každý má výkon 200 koňských sil. V dynamickém jízdním módu je odezva řízení rychlá a přesná a i díky optimálnímu rozložení hmotnosti dovoluje vozu rychle a tiše akcelerovat.

AEZ Panama dark se svým sportovně elegantním designem a obutím v rozměru 245/50 R20 perfektně ladí s designem vozu. Celkový dojem dotváří kombinace střídajících se paprsků se šedým metalickým lakem a leštěnou čelní plochou. Zvláště pro segment vozů SUV je AEZ Panama skvělým partnerem a v rozměru 8x20, je díky schválení ECE, k dispozici i v originálních rozměrech.

Plně nabitý Jaguar I-Pace se vydává na cesty na kolech AEZ Panama dark.