Alcar

ALCAR výroba

a kvalita

Nejvyšší kvalita v technice výroby designových kol

Se svým širokým portfoliem značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ALCAR STAHLRAD, ALCAR HYBRIDRAD a DOTZ SURVIVAL, umí ALCAR splnit každý požadavek zákazníků na aftermarketovém trhu ocelových a litých kol. Nezbytnými předpoklady pro to jsou nejvyšší kritéria kvality a průběžné monitorování dodržování těchto standardů. Všechny nové designy kol se testují pro maximální odolnost zkušebnou TÜV a navíc také vlastním oddělením kvality ALCAR předtím než se zahájí jejich sériová produkce.

Jako vedoucí společnost na evropském trhu s náhradními díly pro kola z lehkých slitin zahájila AEZ výrobu začátkem roku 2005 s plným provozem v lokalitě Neuenrade v Německu. To byl také největší stavební projekt v historii společnosti. Nově postavený závod v Neuenrade (NRW) produkuje více než jeden milion kol na celkové ploše 14 000 m². S investicí více než 13 milionů EUR bylo v regionu vytvořeno současně 50 nových pracovních míst a stále více konkurentů se soustřeďuje na snižování nákladů přemístěním výroby do zemí s nízkými mzdami. AEZ jde jinou cestou! Značky DOTZ & DEZENT se vyrábějí pod samostatnými ochrannými známkami ve stejném výrobním závodě jako kola AEZ. Naším heslem je: „Ziskovost díky kvalitě a flexibilitě“.

Nejvyšší kvalita ve výrobě designových kol

Produktová strategie společnosti ALCAR BOHEMIA je dodávat kola nejvyšší kvality. Aby to bylo zajištěno, musí produkt podstoupit řadu operací a procesů, aby zajistil, že kvalita kola nadále splňuje nejvyšší standardy kvality.