Alcar

ALCAR výroba

a kvalita

Nejvyšší kvalita v technice výroby designových kol

Se svým širokým portfoliem značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ALCAR STAHLRAD, ALCAR HYBRIDRAD a DOTZ SURVIVAL, umí ALCAR splnit každý požadavek zákazníků na aftermarketovém trhu ocelových a litých kol. Nezbytnými předpoklady pro to jsou nejvyšší kritéria kvality a průběžné monitorování dodržování těchto standardů. Všechny nové designy kol se testují pro maximální odolnost zkušebnou TÜV a navíc také vlastním oddělením kvality ALCAR předtím než se zahájí jejich sériová produkce.

Jako vedoucí společnost na evropském trhu s náhradními díly pro kola z lehkých slitin zahájila AEZ výrobu začátkem roku 2005 s plným provozem v lokalitě Neuenrade v Německu. To byl také největší stavební projekt v historii společnosti. Nově postavený závod v Neuenrade (NRW) produkuje více než jeden milion kol na celkové ploše 14 000 m². S investicí více než 13 milionů EUR bylo v regionu vytvořeno současně 50 nových pracovních míst a stále více konkurentů se soustřeďuje na snižování nákladů přemístěním výroby do zemí s nízkými mzdami. AEZ jde jiným způsobem! Značky DOTZ & DEZENT se také vyrábějí jako vlastní ochranné známky ve výrobě AEZ. Naším heslem je: „Ziskovost díky kvalitě a flexibilitě“ „Vyrobeno v Německu“ - AEZ Leichtmetallräder se zavázala Německu jako umístění.

Nejvyšší kvalita ve výrobě designových kol

Produktová strategie společnosti ALCAR BOHEMIA je dodávat kola nejvyšší kvality. Aby to bylo zajištěno, musí produkt podstoupit řadu operací a procesů, aby zajistil, že kvalita kola nadále splňuje nejvyšší standardy kvality.