ALCAR wheel production

ALCAR výroba

a kvalita

Nejvyšší kvalita v technice výroby designových kol

Se svým širokým portfoliem značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ALCAR STAHLRAD, ALCAR HYBRIDRAD a DOTZ SURVIVAL, umí ALCAR splnit každý požadavek zákazníků na aftermarketovém trhu ocelových a litých kol. Nezbytnými předpoklady pro to jsou nejvyšší kritéria kvality a průběžné monitorování dodržování těchto standardů. Všechny nové designy kol se testují pro maximální odolnost zkušebnou TÜV a navíc také vlastním oddělením kvality ALCAR předtím než se zahájí jejich sériová produkce.

14 až 22 palců

Denní produkce litých kol ALCAR “made in Germany”převyšuje 5 000 kol.

ALCAR Leichtmetallräder Produktion GmbH v Neuenrade (Německo) je hlavním výrobním závodem litých kol ALCAR Group. Roční výrobní kapacita závodu dosahuje 1,2 milionu litých kol, která pokrývají kompletní spektrum osobních automobilů, off-roadů a lehkých užitkových vozidel od 14 do 22' palců. Značky AEZ, DEZENT a DOTZ zároveň dodávají kola pouze na trh náhradnních dílů. Klienty jsou distribuční partneři ALCARu stejně jako celosvětoví distribuční partneři.

Ve vlastním výrobním závodě ALCAR RUOTE SA, v italsky mluvívím regionu Švýcarska, může být vyrobeno více než 2 miliony kol ročně. Téměř 110 zaměstnanců zajišťuje každý rok přeměnu přibližně 18 000 tun vysokopevnostní oceli do produktů OE kvality. Vedle nejvyšší kvality se ocelová kola ALCAR pyšní také rychlou dostupností.

Výroba ocelových kol  "Vyrobeno v nejvyšší švýcarské kvalitě".

ALCAR WHEELS GMBH má certifikovaný management kvality německým technickým certifikačním institutem TUEV. Tato certifikace je kontrolována a obnovována každý rok a garantuje průběžné vylepšování vývoje designů kol i zákaznických služeb.