ALCAR TPMS Top Banner

TPMS PRO MOTOCYKLY

ALCAR TECH600

Vysoce výkonný nástroj ALCAR TECH600 od společnosti BARTEC, světového lídra ve výrobě diagnostických nástrojů TPMS, nyní nabízí také pokrytí kompletní řady motocyklů s TPMS. Tento nástroj můžete použít k odpovídajícímu naprogramování nového senzoru ALCAR Sensor Motorbike nebo, ještě lépe, k vytvoření klonu OE senzoru, abyste se vyhnuli procesu opětovného učení. Samozřejmostí je i nadále celá řada funkcí pro TPMS osobní vozů. ALCAR TECH600 mimo jiné obsahuje barevný displej, WIFI, Bluetooth OBDII pro osobní automobily, bezdrátové nabíjení a robustní ergonomický kryt. Díky vylepšené navigaci, široké škále jazyků menu a on-line aktualizacím přes WIFI tento nový nástroj významně usnadňuje každodenní rutinní činnosti v pneuservisu.

 

 

 

ALCAR TECH350

ALCAR TECH350 je profesionální diagnostický a programovací nástroj TPMS od společnosti BARTEC, světového lídra ve výrobě diagnostických nástrojů TPMS. Rozsáhlá databáze vám umožňuje provádět práce související s TPMS na všech motocyklech a programovat nový senzor ALCAR Sensor Motorbike. Samozřejmostí je i nadále celá řada funkcí pro TPMS osobních vozů.

 

ALCAR VT57

Kromě známého VT56 obsahuje také nový VT57 nabízený společností ALCAR obsáhlou databázi motocyklů. Konstantní aktualizace Live Sensor a možnost připojení k Wi-Fi zajišťují, že VT57 bude mít nejnovější dostupné pokrytí. Pomocí ALCAR VT57 můžete naprogramovat nový ALCAR Sensor Motorbike.

 

 

Software & Příslušenství

 

Aktualizace
Pomocí počítačového softwaru TPMDesktop od BARTEC můžete aktualizovat svůj ALCAR TECH600 nebo TECH300. Aktualizace softwaru zahrnují například nové modely aut, postupy přeučení, rozšířené pokrytí OBD a nové programovací kódy pro naše univerzální senzory. Kromě toho vám TPMDesktop umožňuje vytvořit rozhraní pro přenos dat do vašeho systému řízení zásob!
Pro ALCAR VT56 poskytuje ATEQ PC software webVT, takže budete mít vždy aktuální informace o VT56.
licence
Vypršelo licenční období pro váš nástroj TPMS? Není třeba se obávat! V e-shopech ALCAR naleznete možnost prodloužení licence pro všechny nástroje ALCAR TPMS. Požádejte svého místního partnera ALCAR o nejnovější licenční nabídky.
Upgrady
Pro náš nový nástroj TPMS ALCAR TECH600 nabízíme unikátní upgrade speciál pro všechny dílny, který poskytuje plné pokrytí pro programování univerzálních senzorů od hlavních výrobců senzorů. Po zadání upgradovacího kódu můžete k již existujícím senzorům ALCAR (ALCAR Sensor + ALCAR by Schrader) naprogramovat univerzální senzory od Schrader, HUF/BH-Sens a Alligator.
Příslušenství k nářadí
Nepodařilo se vám něco omylem umístit nebo poškodit? Nabízíme požadovaný náhradní díl pro vaše dílenské nářadí TPMS. Bez ohledu na to, zda se jedná o kabel OBD, Bluetooth OBD nebo nabíjecí zařízení, máme tu správnou náhradu pro váš nástroj od BARTEC nebo ATEQ.

 

Konfigurátor ALCAR TPMS je dokonalou podporou pro vaše podnikání v oblasti TPMS. Konfigurátor zobrazuje přehledně a podrobně všechny informace týkající se senzoru. Můžete získat jakékoli číslo senzoru, prohlédnout si postupy opětovného učení související s vozem a vytisknout si je, najít servisní sady a náhradní ventily. Strukturované, úhledné a vždy aktuální – ALCAR TPMS konfigurátor.

 

ALCAR TPMS pro motocykly

TECH600 video ALCAR

Použití univerzálních senzorů (HD)
Při použití programovatelných univerzálních senzorů se důrazně doporučuje klonovat originální senzory, kdykoli je to možné, abyste se vyhnuli procesu opětovného učení.
OBDII – K naprogramování nových ID senzorů do elektronické řídicí jednotky vozidla je nezbytný nástroj TPMS a vhodné diagnostické zařízení s adaptérem OBD.
Automatické učení – Některé modely se mohou znovu naučit senzory samy, ale tento proces zahrnuje některé jízdní testy. Nejprve vyměňte snímač na přední nápravě a snímač naskenujte pomocí skenovacího nástroje kompatibilního s TPMS. Jeďte alespoň 10 minut, dokud nebude senzor detekován. Poté vyměňte snímač na zadní nápravě a naskenujte tento snímač skenovacím nástrojem kompatibilním s TPMS. Jeďte alespoň 10 minut, dokud nebude senzor detekován.
Potřebujete podrobnější informace nebo byste nás chtěli přímo kontaktovat?
Stačí vyplnit kontaktní formulář a odeslat. Ozveme se Vám.

Kontact