Městská džungle nebo offroadová akce...

Za volantem Range Rover Discovery se nemusíte bát vysokých obrubníků nebo nepříjemných výmolů. Díky zvýšenému podvozku a velkým kolům překonává SUV všechny překážky téměř bez námahy. Přes své úctyhodné rozměry je 4,6 m dlouhý a 2,07 m široký Discovery stále elegantním vozem. V zadní části přitahují pozornost dvoudílné LED svítilny zatímco přední části dominuje výrazná kapota a plochá mřížka chladiče. 

Kompaktní proporce při pohledu zvenku a flexibilní interiér, Discovery se přizpůsobí jakékoliv potřebě. Dokáže svézt 7 osob a příruční zavazadla nebo nabídnout kufr o objemu 1 794 litrů po sklopení zadní řady sedadel.

Pohon 

SUV může mít celkovou hmotnost až 3,5 tuny, což vyžaduje adekvátně silný motor. Range Rover je dostupný se třemi čtyřválcovými naftovými motory o výkonu 150, 180 a 240 koňských sil. Dva čtyřválcové benzínové motory nabízí výkon 200 a 249 koní. Discovery je také vybaven plug-in hybrid pohonem. 

Ideální společník 

Těžké vozy třídy SUV potřebují silnou podporu. AEZ Panama v rozměru 10x21 ET42 je řešením na míru. Výjimečně odolné kolo s moderním vzhledem, to je kombinace, která nejenom dobře vypadá na pohled, ale zároveň zaručuje spolehlivost. S nosností až 1 026 kg, AEZ Panama nabízí mnoho aplikací, a to i v originálních rozměrech. Díky ECE homologaci lze design Panama použít na mnoha modelech automobilů bez dopsání rozměru kol do TP vozidla. 

Čas pro nová dobrodružství s AEZ Panama a Range Rover Discovery.