Výjimečný pohled

BMW svojí řadou 8 Coupé představilo mistrovské dílo, kvůli kterému zatajíte dech. A zatajíte ho ještě více, když uvidíte jeho cenu, která začíná na částce 100 000 EUR. Bohužel, tento jedinečný kousek pravděpodobne na ulicích neuvidíme příliš často.

Dobré spojení

Pokud máte to štěstí sednout si za volant BMW řady 8 Coupé, budete ohromeni  jeho standardní technologií nazvanou „Live Cockpit Professional“.  Všechno ve vozidle je  individuálně nastavitelné podle potřeb řidiče. Vozidlo můžete ovládat prostřednictvím multifunkčního volantu, ale i prostřednictvím hlasu a gest.

Zvuky motoru a pocit závodního speciálu

Stlačením plynového pedálu motor V8 katapultuje vůz z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a při aktivivání sportovního režimu je hukot motoru slyšet už z dálky. BMW řady 8 Coupé sa dodává s motorem V8 Biturbo s výkonom 530 koní nebo v mnohem úspornějšá dieselové verzi. Pro ty, kteří milují exkluzivitu BMW vyrábí limitovanou edici 400 kusů M850i xDrive First Edition.

Perfektní zakončení

Aby byl celkový obraz dokonalý BMW řady 8 Coupé přichází s ikonickým designem od AEZ, AEZ Crest s různým rozměrem kol na jednotlivých nápravách, a to 8x20 a 9x20 palců. Jeho jemný a kompaktní design v kombinaci se zapuštěným pětiúholníkem ve středu kola mu dodává sportovní eleganci. Stejně jako samotný automobil, jedinečný design hliníkového kola vyčnívá z davu a slibuje neopakovatelný pohled.