Alcar

OCELOVÁ KOLA

V OE KVALITĚ

Jako evropský lídr na trhu s náhradními díly ocelových kol vyrábí ALCAR Wheels GMBH kola ve svém vlastním závodě nebo v úzké spolupráci s dalšími předními světovými výrobci. Ve vlastním výrobním závodě ALCAR Ruote SA může ročně vyrobit více než 2 miliony kol, což pokrývá podstatnou část celkové poptávky.

Výrobní závod se nachází nedaleko města Lugano ve švýcarském kantonu Ticino. Součástí ALCAR HOLDING GMBH se stal v roce 1995 a dnes je největším výrobním závodem pro ocelová kola v rámci skupiny ALCAR. Historicky se toto výrobní zařízení vždy zaměřovalo navýrobu ocelových kol pro trh náhradních dílů. Tato strategická orientace pokračovala i po integraci do skupiny ALCAR v uplynulých letech.

ALCAR Ruote SA se dnes více než kdy jindy soustředí na uspokojení někdy krátkodobých fluktuujících potřeb trhu s náhradními díly. Flexibilní pracovní a výrobní metody umožňují okamžitě reagovat na náhlé změny v poptávce na trzích.

Výroba ocelových kol ALCAR = „Vyrobeno ve špičkové švýcarské kvalitě“.

ALCAR STAHLRAD Silver

Vyrábíme a distribuujeme vysoce kvalitní ocelová kola pro osobní automobily, lehká nákladní vozidla i offroadové automobily. Ocelová kola ALCAR splňují všechny požadavky OE a jsou vyráběny v souladu s platnými evropskými normami v kvalitě prvovýbavy.

Systémy monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) jsou systémy pro nepřetržité monitorování tlaku v pneumatikách instalované v motorových vozidlech a jsou povinné pro všechna nově registrovaná vozidla od 1. listopadu 2014.

Všechna kola ALCAR jsou od začátku roku 2012 připravena pro umístění potřebných senzorů (přímý TPMS). Nákup kol je tedy nadále zcela jednoduchý, protože pro zákazníky ALCAR se nic nemění.

Komplexní řešení TPMS od ALCAR

  • ALCAR senzory ALCAR
  • ALCAR programovací přístroje
  • ALCAR montážní a servisní doplňky
  • ALCAR školení
  • ALCAR integrace TPMS do B2B e-shopu
  • ALCAR poradenství a služby