Heroimage
13.07.2021 DOTZ
Cestou necestou

Pokud chcete zažít přírodu jako součást outdoorového dobrodružství, musíte nechat asfalt za sebou a k tomu potřebujete správné auto.

Terénní vozidla jsou díky vysoké světlé výšce a robustní konstrukci vašimi nejlepšími společníky pro jízdu v terénu. Za starých časů byla striktně jednoúčelová, měla jednoduchý design a nacházela se většinou na venkově. Dnes již dobyla i města a šíří pocit svobody, nezávislosti a dobrodružství. Existuje celá řada různých terénních modelů, které nezapomínají na nápaditý design, pohodlí a spoustu moderních technických pomocníků. Rozmanitá produktová řada značky DOTZ obsahuje také  stylová kola pro terénní vozidla s vysokou nosností.

Přečíst článek
Teaser
27.01.2021 DOTZ
PRODEJNÍ AKCE #2021 @DOTZ
Přečíst článek
Teaser
05.11.2020 DOTZ
SRC - Recept na zimu

S klesajícími teplotami nástává čas přezout váš vůz na zimní pneumatiky. Na kola značky DOTZ se můžete spolehnout, že projedou zimní sezónou stylově a bez poškození.

Přečíst článek
Umbraco 1
12.11.2020 DOTZ
Jaro a DOTZ Interlagos přicházejí

Extrémní síly v extrémních podmínkách, to jsou okolnosti, se kterými se musí jezdci vyrovnat na slavné brazilské trati. Autódromo José Carlos Pace, známý jako Interlagos, klade na jezdce a automobily velmi vysoké nároky. DOTZ se rozhodl pojmenovat po tomto okruhu svou letošní novinku, protože věří, že si toto jméno zaslouží.

Přečíst článek