Teaser
22.10.2020 DOTZ
SRC - Recept na zimu

S klesajícími teplotami nástává čas přezout váš vůz na zimní pneumatiky. Na kola značky DOTZ se můžete spolehnout, že projedou zimní sezónou stylově a bez poškození.

Přečíst článek
Umbraco 1
20.08.2020 DOTZ
Jaro a DOTZ Interlagos přicházejí

Extrémní síly v extrémních podmínkách, to jsou okolnosti, se kterými se musí jezdci vyrovnat na slavné brazilské trati. Autódromo José Carlos Pace, známý jako Interlagos, klade na jezdce a automobily velmi vysoké nároky. DOTZ se rozhodl pojmenovat po tomto okruhu svou letošní novinku, protože věří, že si toto jméno zaslouží.

Přečíst článek
Teaser
20.08.2020 DOTZ
Nová DOTZ Suzuka

Suzuka International Racing Course (zkráceně Suzuka Circuit) je název japonského okruhu, který sa nachází ve městě Suzuka, které se nachází asi 400 km od Tokia. Trať je dějištěm Velké ceny Japonska šampionátu Formule 1 a hostí například i vytrvalostní závody motocyklů. Je to místo, které testuje zručnost těch nejlepších.

Přečíst článek
Teaser
20.08.2020 DOTZ
Design DOTZ pro malé vozy

Další letošní novinkou značky DOTZ je hmotnostně optimalizovaný design určený pro malé vozy. DOTZ LimeRock je k dispozici výhradně ve 4-děrovém provedení a jeho ECE homologaci mohou využít například majitelé vozů FIAT 500, Opel Corsa, Ford Fiesta a Fiesta ST, Renault Clio, Citroen C3 a DS3.

Přečíst článek