PRODEJNÍ AKCE #2021 @DOTZ

Vyberte si svůj oblíbený design z nabídky značky DOTZ pro rok 2021 a získejte sadu kvalitních čistících prostředků na kola a dárkový balíček od značky DOTZ.

#Nové designy 2021

DOTZ představil své novinky pro rok 2021. Již nyní máte možnost objednat si nové designy kol v předstihu. A proč byste to měli udělat? Jednoduchá odpověď zní, že budete první, kdo obuje nová prémiová kola od značky DOTZ, zatímco ostatní na ně budou teprve čekat. Kromě toho, ale také získáte sadu kvalitních čistících prostředků na kola a dárkový balíček od značky DOTZ:

  • 1 kartáč na kola LICARGO
  • 1 čistič kol AENSO Isern
  • 2 utěrky DOTZ z mikrovlákna
  • dárkový balíček od značky DOTZ

Jak mám kola objednat? 

Objednejte si svá nová kola u kteréhokoliv prodejce od 1. do 14. února 2021 a zašlete potvrzení své objednávky na adresu: contact@dotz-wheels.com.

Pokud si pospíšíte a budete mezi 50 prvními, kteří se přihlásí na výše uvedeném e-mailu, obdržíte vedle sady čistících prostředků navíc dárkový balíček od značky DOTZ. Objednejte si kola u kteréhokoliv z našich prodejců a buďte mezi prvními, kteří vyrazí na nových designových kolech od značky DOTZ.

Banner ALCZ DOTZ Prodejniakce Open Data CZ

Designy kol DOTZ 2021

Podívejte se na zbrusu nové designy a vyberte si z nich ten, který se Vám líbí nejvíce. Bude to sportovní design paprsků ve tvaru V s názvem DOTZ Spa nebo dáte přednost agresivním překříženým paprskům DOTZ LagunaSeca? Nebo to bude speciální zcela nové designové kolo DOTZ Sepang se zářícím dynamickým designem s oky? Volba je na Vás: #atraktivní designy DOTZ 2021.

DOTZ tipy pro pravidelnou údržbu:

 Aenso – Prémiová péče o vůz

Aenso Isern je koncentrovaný čistič kol, který rozkládá kovové usazeniny. Bezpečně a efektivně odstraňuje usazený prach a špínu z kol, brzdových třmenů a jiných povrchů, aniž by odstraňoval vosky, polymerní nebo keramické povlaky nebo tmely. Zanechává za sebou čistý povrch bez šmouh. Je bezpečný pro chromovaná i leštěná litá kola i pro kola ocelová.

Použití – Nastříkejte na povrch a nechte reagovat. V případě potřeby vyčistěte měkkým kartáčem. Umyjte tlakovým čističem. A máte hotovo.

Licargo péče o vůz

Kartáč na kola z mikrovlákna Licargo (extra tenký) - pro bezpečné a efektivní čištění kol.

Čištění těžko přístupných prostor na kole může být velmi nepohodlné. Zjistíte, kolik odolných nečistot se na kolech usazuje, a že je opravdu obtížné kolo dokonale vyčistit. Použití kartáče z mikrovlákna Licargo Vám tuto činnost významně zpříjemní. Rukojeť je vyrobena z vysoce pohodlného pěnového materiálu, který pomáhá zabránit sklouznutí za mokra. Tento kartáč na kola je vhodný pro kola z lehkých slitin, oceli, opatřená chromem i lakovaná kola od všech známých výrobců.