Nové designy 2022

Novinky od ALCARu pro jaro 2022

ALCAR startuje do nového roku 2022 s atraktivními novinkami. Tři nové designy v šesti barevných variantách nabízí motoristům širokou škálu možností, jak zkrášlit svůj vůz novými koly pro nadcházející jaro. Možnosti použití novinek vedou od vozů střední třídy až po luxusní a SUV modely včetně hybridů a elektromobilů. Díky schválením ECE a ABE je možné většinu těchto kol použít na vozidle bez potřeby dodatečného zápisu do technického průkazu.

Všechny novinky si můžete prohlédnout v našem videu.

AEZ Atlanta

Kompaktní středová část v kombinaci s dynamickým, lineárním tvarem paprsků. Ani jedna z barevných variant v podobě grafitového laku s leštěnými konci paprsků nebo černého laku nezůstane bez povšimnutí.

Bild5

Bez potřeby zápisu do TP je k dispozici například pro modely Audi A4 až Audi A8, BMW řadu 5, BMW 6 GT, BMW řady 7, Volvo XC 40, XC 60, V 60 a V90 Cross Country, Tesla Model 3 i pro mnohé modely Volkswagen a Škoda.

Bild6

AEZ Porto

Detailně zpracované kontury paprsků v metalicky šedé barvě s leštěnou čelní plochou nebo v kompletním matně černém lakování vystupují z kompaktní středové oblasti. Distingovaný design, který zaujme na první pohled. Charles Eames, významný designér 20. století, velmi trefně řekl: „Detaily nejsou detaily. Ony vytváří design“.

Bild3

AEZ Porto je vyrobené na míru pro automobily střední a vyšší střední třídy jako jsou Audi A3, A4, BMW řady 5, BMW 6 GT, BMW řady 7, Land Rover Evoque a Land Rover Discovery Sport. Nabízí aplikace v originálních rozměrech se schválením ECE také pro širokou škálu hybridních a elektrických automobilů, například Jaguar E-Pace, Škoda Enyaq, Tesla Model S a VW ID4.

Bild4

DOTZ Tanaka

DOTZ se znovu hlásí o slovo uvedením novinky DOTZ Tanaka, designu s  konkávními překříženými paprsky s asymetrickými prvky. Ve dvou barevných variantách, s metalicky šedým lakem v kombinaci s leštěným lemem límce nebo matně černým lakem je k dispozici pro pestrou paletu modelů střední a vyšší střední třídy od jara 2022.

Bild1

Leštěný lem límce. Spojení sportovních, agresivních paprsků ve tvaru Y a zahloubené středové části dodává kolu výraznou dynamiku a vytváří nápadité efekty během jeho pohybu.

Během vývoje designu Tanaka v rozměrech 8x18″ až 10x21″se DOTZ zaměřil na aplikace pro nejprodávanejší modely od Audi A4 po Audi A6 nebo BMW řady 3, 5, 6 a 8.

Chcete vidět více? Všechna nová kola si můžete prohlédnout v našem klipu.

Bild2

ECE znamená bez potřeby zápisu do TP.

Kola s certifikací ECE se mohou v celé Evropě používat bez nutnosti zápisu do TP vozidla. Navíc bývají obvykle cenově mnohem atraktivnější a poslytují tak výhodnou alternativou k drahým originálním kolům.

 

ALCAR 3D konfigurátor kol. Digitální pomocník pro výběr kol.

Přesnost detailů v 360° pohledech na vozidla byla v ALCAR 3D konfigurátoru u nejnovějších modelů vozidel ještě vylepšena. Rozsáhlý výběr kol, rozšířený o všechny nové designy, si můžete okamžitě prohlédnout ve fotorealistické kvalitě na požadovaném automobilu. Obdržíte veškeré informace o kolech, pneumatikách i senzorech monitorování tlaku v pneumatikách. Zelený filtr doporučení „DOPORUČUJEME“ znamená, že výběr byl 100% technicky testován a není potřeba žádná úprava podběhů atd.

Nejlepší je to hned vyzkoušet: ALCAR KONFIGURÁTOR KOL