Alcar

Fyzika na limitu

Když pod kapotou burácí 608 koňských sil

Poslední díl videa z projektu DOTZ DD2.JZ

Po oficiální světové premiéře "Bestie" na Motor Show v Essenu na konci minulého roku šum okolo DD2.JZ mírně utichl. Na startu jarní sezóny, ale DOTZ představuje poslední díl videa s extravagantním speciálem v hlavní roli.

Město duchů ožívá

Tam, kde kdysi pulzoval život hazardními hrami a zábavou se v posledních desetiletích vůbec nic neděje. Consonno, město duchů na severu Lombardie, teď posloužilo jako jedinečné prostředí pro prezentaci projektu značky DOTZ.. Nynější město duchů mělo být v minulosti italským Las Vegas. "Pokud hledáte výjimečné místo, v Consonno vám okamžitě naskočí husí kůže." Tak popsal tuto lokalitu Christian Haderer, projektový manažer DOTZ DD2.JZ.

Adrenalin a zrychlený tep

Zvuk "bestie" tvoří hudební podkres celého videa. Zvuk umocňují prázdné budovy, které ho odrážejí zpět, což vytváří jedinečnou zvukovou scénu bez použití speciálních efektů. Po stlačení plynového pedálu adrenalin každého automobilového fanouška prudce stoupá.

Fyzika a její limity

Dominic Tiroch, který byl v minulosti nejmladším rakouským jezdcem Formule Masters a momentálně je driftovým a kaskadérským závodníkem v týmu DOTZ, přijal i tuto výzvu. Odvážné manévry má v krvi, a tak se turistická atrakce, která upadla do hlubokého spánku, stala svědkem odvážných driftů zahalených v dýmu.

Speciální obutí

Protože je DOTZ prémiovým výrobcem kol, dvě věci se od něj dají čekat automaticky. Za prvé dokonalý design a za druhé 100% technicky schválená řešení. Kombinace těchto dvou věcí dala vzniknout i speciálním kolům pro tento projekt. Vedle upraveného motoru i karoserie si vyžádaly zásah odborníka Christiana Haderera i kola, která sám navrhl pro tento vůz. Výsledkem jeho práce je DOTZ Misano koncept - kované konkávní trojdílné kolo s maximálně zapuštěnou středovou částí, které je maximálně přizpůsobené vozidlu.
DOTZ Misano sa nám tak líbilo, že jsme si ho nechtěli nechat jen pro sebe, a tak jsme tento koncept kola přizpůsobili i pro běžné použití a pro sezónu 2019 ho představujeme ve verzích DOTZ Misano grey s šedým metalickým lakem a DOTZ Misano dark s šedým metalickým lakem a leštenou čelní plochou, které mají schválení pro širokou škálu modelů vozidel.

Technické údaje: DOTZ Misano grey a dark
Rozměry:

7.5x17, 8.0x18, 8.0x19, 8.5x19, 9.5x19, 8.5x20, 9.5x20 palců

Lakování:

šedý metalický lak nebo šedý metalický lak/leštěná čelní plocha

Konstrukce:

lité, jednodílné, 5děrové uchycení

Nosnost:

až 740 kg

TPMS:

100% vhodné pro TPMS

Záruka:

3 roky