Dvojitá německá kvalita

Grandiózní

BMW X6 mohutně nejen vypadá, ale poskytuje posádce také velkorysý prostor. Toto SUV má zavazadlový prostor o objemu 580 litrů, který lze díky sklopným opěradlům zadních sedadel rozšířit až na 1 530 litrů. BMW X6 zaujme nejen svou velikostí, ale také nápadným designem. Jeho přední část upoutá pozornost zejména díky výraznému nárazníku s četnými otvory přívodu vzduchu a pro BMW typickou ledvinkou (maskou chladiče). Skrze velký rozvor dynamicky prochází design přední části až na záď, kde se dvojité koncovky výfuku harmonicky sbíhají se zadním nárazníkem.

Luxus na palubě

Jakmile usednete do BMW X6 M, můžete díky mnoha asistenčním systémům zapomenout na všechny běžné starosti. Plně digitální kokpit s jemným koženým designem láká cestující, aby se zdrželi co nejdéle. Díky multifunkčním sedadlům v přední části je řízení BMW X6 M naprostou hračkou. Ať už používáte hlasové ovládání nebo dotykovou obrazovku, ovládání individuálně nastavitelného informačního a zábavního systému je zcela bezproblémové.

Výkon v celé své kráse

Materiály použité ve vnitřním prostoru, které z BMW X6 M dělají luxusní SUV, jsou na stejné úrovni jako technické přednosti vozu. Navzdory své hmotnosti 2 370 kg nabízí kolosální SUV kupé stabilní ovládání a je dostatečně agilní pro zábavnou sportovní jízdu s přebytkem výkonu.

Elektronicky řízená uzávěrka diferenciálu umožňuje přesné ovládání a stabilizace proti převrácení dává příjemný pocit z jízdy v každé zatáčce. Pro dokonalé nastavení systému pohonu a odpružení v každé situaci si můžete vybrat z různých jízdních režimů, jako je „Road“, „Sport“, „Track“ nebo „M Mode“.

Perfektní přenos síly

Aby se systém všech kol xDrive a různá nastavení režimů plně uplatnily, potřebujete výkonná, moderní kola. AEZ Leipzig, design vyvinutý pro SUV v prémiovém segmentu, je jejich spolehlivým a ideálním partnerem. Inovativní kolo ve stylovém designu Y paprsků se schválením ECE slibuje jednoduchou montáž pro řadu oblíbených SUV v rozměrech od 20 do 22 palců.