AEZ SRC

Kola AEZ se pyšní nejen svou kvalitou pravidelně testovanou TÜV, ale také svou odolností vůči zimním podmínkám. S koly AEZ se motoristé nemusí obávat žádného počasí. Špičkový, inovativní lak SRC zajišťuje, že kola vypadají i po mnoha letech skvěle.

SRC

Všechna litá kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT jsou dobře chráněna po celý rok díky třem různým vrstvám vylepšeného laku SRC, díky kterému zaručuje německý výrobce dokonalou ochranu kol i v zimním období. Základním lakem je extrémně tvrdý práškový lak černé nebo světle šedé barvy, který je nanášen elektrostaticky a následně vytvrzen v peci při teplotě 210 °C po dobu 45 minut. Druhá vrstva barevného laku se aplikuje v tekutém stavu a po dobu 40 minut je stabilizována při teplotě 180 °C. Jako svrchní vrstvu a zároveň první linii obrany proti vlivům prostředí nakonec kolo dostává dvě vrstvy prémiového bezbarvého laku.

Vysoké standardy kvality

Agresivní podmínky, do kterých se kola v zimním provozu mohou dostat, se simulují například v testu se solným postřikem a testu odolnosti vůči korozi, které pro ALCAR provádí nezávislá externí laboratoř. Během testů kola musí odolat po dobu 300 hodin působení štěrku, soli, octové kyseliny a chloridu měďnatého.

Kvalita laku se pravidelně kontroluje a měří se tloušťka jeho jednotlivých vrstev, aby byla zajištěna stejná kvalita u všech výrobních sérií. 

Vyberte si své kolo s lakem SRC v našem 3D konfigurátoru kol.