Alcar

Nový design dvojitých paprsků od

DEZENT

Dva jsou lepší než jeden

Co dělá kolo kolem? Na jedné straně je to samozřejmě design, na druhé straně se musí kolo technicky dokonale přizpůsobit vozidlu. Pro mnoho řidičů je to jen díl potřebný k dojetí do cíle. Ale měl také ladit oku s designem vozu. Stručně řečeno, vedle svého hlavního úkolu musí plnit i ty vedlejší.

Univerzální kolo s moderním designem

Nový DEZENT TZ je univerzální, moderní design, který padne velkému počtu vozidel a to nejen díky svému designu, ale i maximální jednoduchosti použití, které zajišťuje schválení ECE. Pět dvojitých paprsků s nosností až 810 kg, tři barevné varianty, bez potřeby zapsání rozměru kola do TP vozidla. To jsou klíčové vlastnosti novinky od značky DEZENT. Na výběr je ze tří barevných variant, černě lakované s leštěnou čelní plochou, matně grafitové a s klasickým stříbrným lakem.  

Přesně vrtaná kola DEZENT byla vyvinuta speciálně pro konkrétní vozidla. Pro jejich montáž nepotřebujete centrovací kroužky a ve většině případů je možné použít originální šrouby či matice i středovou krytku výrobce.
Schválení ECE odpovídá originálnímu schválení kol výrobce. Rozměry kola se shodují s originálními rozměry zapsanými v TP vozidla, a proto není třeba absolvovat dodatečný zápis kol do TP a odpadají tak starosti s dodatečnou administrativou. 

Kolo je dostupné pro vozy se 4 i 5děrovým uchycením od 15 do 19 palců. DEZENT TZ dodá sportovnost a eleganci třeba vozům VW Golf, VW Passat, VW T-Roc, VW Tiguan, Škoda Karoq a Škoda Kodiaq, Audi A4 Avant, Audi Q3, Q5, BMW X1, X2, X3 nebo Mercedesu C-třídy.

DEZENT TZ, TZ graphite, TZ dark
Rozměry:

6,0x15, 6,0x16, 6,5x16, 7,0x16, 6,5x17, 7,0x17, 7,5x17, 8,0x17, 7,0x18, 7,5x18, 8,0x18, 7,5x19, 8,0x19 palců

Konstrukce:

lité, jednodílné 4 a 5děrové uchycení

Lakování:

stříbrné, grafitové, černý lak/leštěná čelní plocha

Nosnost:

až 810 kg

TPMS:

100 % vhodné pro TPMS

ECE:

například pro VW Golf, VW Passat, VW T-Roc, Mercedes A-Klasse, C-Klasse, Audi Q3, Q2, Q5, BMW X1, X3 a další

Záruka:

3 roky