Perfektní partner do zimy

AEZ Tioga titan a graphite

Název Tioga původně pochází z jazyka indiánského kmene Irokézů a znamená "kde se cesta rozdvojuje". To byl vhodný důvod pro to, aby vývojové oddělení AEZ nejen použilo tento název, ale aby do jeho designu začlenilo metaforu "rozdvojení" v podobě dvojitých paprsků.

Umbraco 1

Tioga je k dispozíci ve dvou barevných provedeních - v grafitovém lakování a s kombinací leštěné čelní plochy a grafitovým lakem. Obě verze zaujmou svou elegancí i technicky dokonalým zpracováním. AEZ Tioga nabízí širokou škálu aplikačních možností pro různá vozidla střední třídy. Díky ochrannému laku SRC je kolo vhodné také pro zimní provoz.

Umbraco 2

Nová AEZ Tioga představuje další milník v segmentu ECE kol. Pětice dvojitých paprsků od značky AEZ je nyní k dispozici u našich prodejců v rozměrech 17 až 19 palců pro nejběžnější vozidla střední třídy, například Audi A3, A4, A6 a Audi Q3, BMW řadu 3 a 5, VW Golf , VW Tiguan, Seat Tarraco, Seat Leon, Seat Ateca nebo Škoda Karoq.

Umbraco 3

SRC. Nový ultra odolný lak na zimu

AEZ reprezentuje nejvyšší kvalitu ve výrobě technických designových kol, proto používá výhradně nejlepší dostupné materiály. Díky novému laku SRC, vysoce trvanlivému a ultra odolnému třívrstvému laku zaručuje německý výrobce kol perfektní ochranu speciálně pro zimní období.

Umbraco 4

Ješte zbývá nějaký čas než začne opravdová zima, ale jako vášnivý řidič se můžete již teď dozvědět o nejnovějších výrobcích špičkové kvality.

Začněte své nové dobrodružství už teď a vyzkoušejte kola, která se vám líbí v konfigurátoru kol na svém autě.