ALCAR GROUP
PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Skupina ALCAR je evropskou jedničkou v prodejích litých a ocelových kol na trhu automobilových náhradních dílů.
ALCAR je mezinárodní výrobní a obchodní skupina, která se zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem ocelových a litých kol a lídrem na evropském trhu náhradních dílů. Jednotlivé společnosti skupiny se mohou opřít o inovativní designy, moderní technologie výroby a propracovanou logistiku. 
Skupina vlastní v Evropě 29 společností, které mají přes 780 zaměstnanců v 16 zemích. Prostřednictvím svých 7 značek prodává celosvětově přes 5,5 milionu kol ročně.
ALCAR Wheels GmbH sídlí v Hirtenbergu, přibližně 35 km jižně od Vídně.

ALCAR nabízí ocelová a litá kola pod těmito značkami:

AEZ - DESIGN. KVALITY. ŽIVOTNÍ STYL.
DOTZ - TRENDY. TUNING. EXTRAVAGANCE.
DEZENT - MLADÝ. MODERNÍ. DECENTNÍ.
ENZO - POPULÁRNÍ. SILNÝ. CENOVĚ ATRAKTIVNÍ.

Ocelová kola ALCAR STAHLRAD jsou vyráběna v kvalitě prvovýbavy a s maximální celoroční disponibilitou. 

Händler finden
ALCAR spojuje designérství, vývoj kol, výrobu, marketing a prodej uvnitř jedné podnikatelské skupiny.
Zvláštní předností ALCARu je rychlá reakce na měnící se tržní situace, vývoj myšlenek blízkých zákazníkům stejně jako inovace v designu. Kompletní sortiment kol z lehkých slitin značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO a ocelových kol značky ALCAR STAHLRAD pokrývá osobní automobily, SUV, off-roadová i lehká užitková vozidla.

„Made in Germany“
Ve věci kvality sází ALCAR na značku „Made in Germany“. Začátkem roku 2005 byl dokončen největší stavební projekt v historii firmy. ALCAR Wheels GmbH může dnes vyrobit na celkové ploše 14.000 m² ročně 1,2 milionů kol z lehkých slitin.

Se svými značkami litých kol oslovuje ALCAR všechny typy motoristů. Úplný sortiment kol pro osobní automobily, off-roadová a lehká užitková vozidla zahrnuje kola od 13 do 22 palců v 72 designech, 1800 artiklech a milionech aplikacích. Pro všechny značky je používán jednotný systém příslušenství. Sedmnáct distribučních skladů v Evropě se skladovými zásobami přibližně 800 000 litých kol zaručuje jejich nejvyšší disponibilitu.

Ocelová kola
U ocelových kol je velmi důležitá disponibilita před začátkem zimní sezóny. Ve 14 evropských skladech je naskladněno před zimní sezonou až 2,5 milionu ocelových kol, které jsou v co nejkratší době dodávány do prodejní sítě a následně koncovým zákazníkům. Skupina ALCAR nabízí v evropských aglomeracích 24-hodinový servis. Ocelová kola dodávaná skupinou ALCAR pochází z vlastní továrny ve Švýcarsku a od dalších výrobců, především největšího výrobce ocelových kol na světě, společnosti Maxion Wheels.
  •  

KONTAKT
NAJÍT PRODEJCE
AEZ DOTZ DEZENT ENZO