ALCAR 3D KONFIGURÁTOR
v ALCAR 3D konfigurátoru uvidíte kola z nové perspektivy

Konfigurátor kol ALCAR se snaží být maximálně uživatelsky přívětivý a zobrazovat vozidla
s maximálními detaily, aby byl výběr kol ALCAR, co možná nejreálnější. Můžete si vybrat 
z více než 1 000 modelů automobilů a vybavit je stylovými litými koly značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, ocelovými koly ALCAR STAHLRAD a přitom vozidlem otáčet o 360 stupňů. Můžete využít také některý z filtrů pro výběr technicky ideálního kola váš vůz.

START KONFIGURÁTORU
 

360° pohled na vozidlo

3D v extra vysoké kvalitě, takový pohled se vám jinde nenaskytne

Najděte si své kolo z nabídky ALCAR ve vysoce kvalitním zobrazení do posledního detailu: propracované stínování, různé perspektivy, světelné efekty. Realita a  360° zobrazení konfigurátoru navzájem splývají.
KOLA ALCAR

Realistické znázornění kol od 14” DO 21”

Jak budou vypadat různě velká kola na mém autě? Měl bych zvolit lesklý stříbrný design nebo černý matný? Budou se 18ti palcová límcová kola hodit na můj vůz nebo bych měl raději zvolit větší konkávní 20ti palcová kola? Toto vše zjistíte v našem novém konfigurátoru kol!

Přes 1000 vozidel ve 3D

a Další budou STÁLE přibývat.

Více než 1000 typů vozidel - včetně všech aktuálních novinek - a kompletní sortiment hliníkových a ocelových kol najdete v ALCAR 3D konfigurátoru. A nové modely pravidelně přibývají. Díky tomu si poprvé můžete prohlédnout široký výběr litých kol ve vysoké kvalitě na vašem vozidle.

ALCAR DOPORUČUJE
100 % TECHNICKY ZARUČENO

Za účelem jednoduššího výběru jsme přidali zelený filtr s námi doporučenými rozměry kol. Tato kola jsou 100% technicky schválená pro daný vůz, nevyžadují žádné úpravy a ideálně se hodí k vozu. Kromě toho jsou technicky vhodné pneumatiky označeny příslušným certifikátem (ABE, ECE). Pokud chcete vůz vybavit extravagantnějšími koly, která mohou vyžadovat úpravy na vozidle, můžete výběr jednoduše upravit pomocí dalších filtrů. 


KOLA S PŘESNOU SPECIFIKACÍ PRO VOZIDLO
KOLA SPECIÁLNĚ VYROBENÁ PRO VAŠE VOZIDLO

Můžete si vybrat také ze široké nabídky kol vyrobených speciálně pro vaše vozidlo. Při použití těchto kol nejsou k montáži vyžadovány centrovací kroužky a ve většině případů se mohou použít také originální středové krytky a šrouby či matice.


TUNING
AMG, BMW M A AUDI S LINE PAKETY

ALCAR konfigurátor obsahuje také originální tuningové balíčky, jako je Mercedes AMG, BMW M nebo Audi S line – vše stačí přidat jediným kliknutím! Něco dalšího? Ano, je zde ještě několik dalších funkcí: Co například snížení vašeho vozu nebo tónování oken?

ZKUŠENOSTI

Založeno na bohatých technických zkušenostech

Základem našeho konfigurátoru jsou zkušenosti a přesná data ke kolům, pneumatikám, automobilům, TPMS systémům a nesčetným schválením TÜV z naší technické databáze. V sekci "data ke kolům" v našem konfigurátoru najdete všechny technické detaily k TÜV, ABE, ECE a TPMS a další důležité informace k jednotlivým designům kol.

START KONFIGURÁTORU

BMW 6 Series Gran Coupe Sedan 2013 on AEZ Straight shine
ALCAR 3D Configurator wheels 

ALCAR 3D Configurator Cars 


ALCAR 3D Konfigurator recommendet symbol


ALCAR 3D Configurator car-specific wheels

ALCAR_3D Configurator Tuned BMW M4 

ALCAR 3D Configurator knowledge