VÝBĚR ODSTÍNU

Ať už se rozhodnete pro některý z odstínů šedé nebo pro odvážné barevné kombinace, neexistují na trhu s litými koly téměř žádná omezení v nabídce barev a kreativních designů. V posledních několika letech se i tento obor rychle vyvíjel a nyní nabídka pokrývá široké spektrum různých tvarů a barevných variací. I přes neustálý vývoj a módní trendy se klasické barvy jako černá, stříbrná nebo grafitová stále těší největší přízni motoristů. Obvykle jsou k dispozici v matné nebo lesklé verzi, které pomáhají vytvořit individuální vzhled každého automobilu.

Pop-up_1

Odstín pro každého
Pokud máte rádi tmavší barvu automobilu, černé kolo zvýrazní jeho chladný a tajemný vzhled. Pokud však kombinujete tmavé kolo s výrazně odlišnou barvou karoserie, vaše auto díky tomuto kontrastu upoutá na první pohled. Vynikne jak černý odstín kol, tak zářivá barva automobilu. Kola s kombinací černého laku a leštěné čelní plochy pak dodávají vozu jakékoliv barvy atraktivní kontrast černé barvy a zářivé plochy paprsků.

Pop-up_2

Vyjádřete svou individualitu 
Pokud je vaším cílem zdůraznit určité rysy, doporučujeme vám vybrat grafitový odstín, ať už lesklý nebo matný, který zvýrazňuje design kola a zároveň kontrast mezi autem a ráfkem. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají extravagantní a zároveň elegantní kolo pro svůj vůz. 

Pop-up_3

Univerzál mezi koly
Litá kola ve stříbrné barvě přinášejí do našich životů více světla a krásy. Nejenže výrazně odráží světlo, ale také zdůrazní barvu karoserie. Stříbrná vyhovuje každé barvě automobilu, snadno se udržuje a lze ji kombinovat mnoha způsoby. Je to skutečný univerzál mezi odstíny kol.

Pop-up_4

Barevné alternativy
A pokud to nestačí, můžete si namíchat vlastní odstín a dát svému vozu nový trumf atraktivními litými koy, které již z dálky upoutají pozornost. Pokud jde o design kol, kreativita nezná hranic.
Pop-up_5

Nakonec, pokud jde o kombinaci barvy kol a automobilu, tím hlavním je celkový vzhled a barevný soulad. Pečlivě si proto před nákupem kol rozmyslete, které odstíny kol vašemu vozu nejlépe padnou.
Může vám s tím pomoci náš konfigurátor kol, ve kterém si můžete prohlédnout všechny dostupné možnosti, které nabízí třeba značka DOTZ. S několika kliknutími uvidíte náhled vašeho preferovaného designu kol na autě a získáte první dojem, zda je tato kombinace pro vás ta pravá.
Teaser