EXPLOZE DESIGNŮ AEZ & DOTZ
ALCAR vkročil do nového roku řádkou designových novinek

Pět nových designů a celkem deset barevných variant nabízí automobilovým fanouškům spoustu možností, jak si vylepšit svůj vůz hned se začátkem letošního jara. Nové designy jsou homologované od malých vozů až po prémiové luxusní modely. Mnoho aplikací je schváleno s ECE homologací v originálním rozměru, a proto již není třeba tato kola zapisovat dodatečně do technického průkazu vozidla.


AEZ 

Novinka AEZ Kaiman svým čistým sebevědomým designem skvěle padne vozidlům vyšší střední třídy v prémiovém segmentu.
AEZ Kaiman je dostupný v rozměrech od 17 do 22 palců. S lakováním s titanovým leskem vypadají kola nekompromisně, zatímco matně grafitové lakování s leštěnou čelní plochou jim dodává jemnost a sportovní eleganci.

 New Wheels_1_AEZ Kaiman darkNew Wheels_2_AEZ Kaiman dark

 New Wheels_3_AEZ Kaiman high glossNew Wheels_4_AEZ Kaiman high gloss


AEZ North. Šitý na míru speciálně pre vozidla značky Volvo.
North - nový design od značky AEZ je poslem nových trendů. Tento moderní design s dvojitými paprsky byl speciálně vyvinutý pro populární automobily značky Volvo střední třídy, jakými jsou například XC60, XC40, V90 Cross Country, V60 a V40 a pro limuzíny S90 a S60. AEZ North je dostupný ve dvou barevných provedeních v rozměrech od 18 do 21 palců a na většinu modelů je k dispozici v originálních rozměrech bez jakéhokoliv dodatečného zápisu do technického průkazu vozidla.

New Wheels_5_AEZ North dark New Wheels_6_AEZ North dark

New Wheels_7_AEZ North high glossNew Wheels_8_AEZ North high gloss


DOTZ

Protnutí designu a špičkového výkonu: DOTZ Suzuka
Novinka DOTZ Suzuka je symbolem sportovně-elegantního designu litých kol. Je dostupná v široké škále aplikací v pěti rozměrech ve variantě s černým lakem a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy.

New Wheels_9_DOTZ Suzuka darkNew Wheels_10_DOTZ Suzuka dark

New Wheels_11_DOTZ Suzuka blackNew Wheels_12_DOTZ Suzuka black


Nová hvězda. DOTZ Interlagos
Nový agresivní sportovní design s dvojitými paprsky DOTZ Interlagos zaujme moderním designem ve tvaru hvězdy. Design představuje nový expresivnější designový výraz značky DOTZ. Dostupný je s lakováním s titanovým leskem a s kombinací grafitového laku s leštěnou čelní plochou. Optimalizace hmotnosti kola zlepšuje jízdní vlastnosti vozu a ECE homologace umožňuje co nejjednodušší použití bez další administrativy.

New Wheels_13_DOTZ Inerlagos darkNew Wheels_14_DOTZ Inerlagos dark

New Wheels_15_DOTZ Inerlagos shineNew Wheels_16_DOTZ Inerlagos shine


Hmotnostně optimalizovaná kola pro malé vozy: DOTZ LimeRock
DOTZ LimeRock přináší změnu v mobilitě. Je k dispozici výhradně ve 4děrovém provedení určeném speciálně pro malé vozy jako FIAT 500, Opel Corsa, Ford Fiesta a Fiesta ST, Renault Clio, Citroen C3 a DS3. Z tohoto důvodu je jejich hmotnost optimalizovaná a mohou být použity bez jakékoliv dodatečné administrativy. Takto funguje jednoduchý a chytrý tuning!

New Wheels_17_DOTZ LimeRock darkNew Wheels_18_DOTZ LimeRock dark

New Wheels_19_DOTZ LimeRock greyNew Wheels_20_DOTZ LimeRock grey


ECE znamená maximální jednoduchost bez potřeby zápisu kol do technického průkazu
Kola s ECE certifikátem je možné bez váhání použít v České republice i v ostatních zemích EU bez dodatečného zápisu. Je to zkrátka chytrá alternativa k mnohdy dražším kolům od výrobce automobilu.

ALCAR 3D konfigurátor kol
Detailní 360° zobrazení vozidla v ALCAR 3D konfigurátoru kol se neustále vylepšuje a pravidelně se v něm objevují nové modely automobilů a kol. Rozsáhlý výběr designů litých kol si můžete okamžitě prohlédnout v realistické fotografické kvalitě na vybraném vozidle. Návštěvník získá na jednom místě všechny potřebné informace o kolech, pneumatikách i systémech pro měření tlaku v pneumatikách.

Nejlepší je vyzkoušet ho hned: ALCAR 3D WHEELCONFIGURATOR
 
AEZ DOTZ 
Litá kola AEZ
Litá kola DOTZ