DEZENT TA silver - Novinka nejen pro vozy SUV.
S tím, jak se plynule snižují venkovní teploty je nejvyšší čas podívat se na aktuální modely litých kol vhodných pro zimní provoz, včasná příprava na zimu je zásadní!

Sofistikovaný design dvojitých paprsků
První novinka letošní zimy nejen pro vozy SUV nabízí odolný a dynamický design. Sofistikované dvojité paprsky DEZENT TA silver dokonale splynou se siluetami moderních vozů, jakými jsou například Škoda Karoq a Kodiaq, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe, Volvo XC 40, Audi Q3 nebo BMW X3. DEZENT TA silver jim nabízí rozměry od 16 až do 20 palců a na mnoho modelů je k dispozici dokonce v originálním rozměru s ECE homologací.

Perfektní kolo do zimy díky laku SR3
Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí.

Maximálně jednoduché použití - prostě DEZENT
Přesně vrtaná kola DEZENT jsou vyvinutá přímo pro konkrétní modely vozidel. Nepoužívají se u nich středící kroužky a ve většině případů lze použít originální šrouby či matice a středové krytky výrobce vozidla.

Vyzkoušejte si design DEZENT TA silver na Vašem automobilu v 3D konfigurátoru kol.

DEZENT TA (1)DEZENT TA (3)DEZENT TA (2) 

 
DEZENT TA Teaser