POD ČTYŘMI STYLOVÝMI KRUHY

Audi Q3 a AEZ Crest dark – Jedinečný design a kvalita

Dokonce i malí mohou povyrůst a platí to i o Audi Q3. Zhruba o 10 cm více na délku není tím jediným, co se zvětšilo. Vnitřní prostor nyní poskytuje více důkazů pro tvrzení, že jde o rodinné SUV. Cestování na zadním sedadle je nyní mnohem pohodlnější díky většímu prostoru a individuálně nastavitelným opěrkám zad. Kromě toho, kufr narostl až na objem 1525 litrů.

Pod kapotou
Pokud jde o motor Q3, Audi začíná u klasického modelu Quattro s automatickou převodovkou a dvoulitrovým zážehovým nebo vznětovým motorem.
Nejekonomičtější variantou bude 140 koňové TDI, které má být zařazeno do nabídky na konci roku 2019. 

DOKONALE ODSTÍNĚNÝ INTERIÉR
Jakmile se posadíte, jste téměř dokonale izolováni od okolního světa. Audi si drží svůj charakter a kombinuje ho s nejmodernějšími technologiemi a elegancí. Virtuální kokpit může řidič ovládat dotykem a středová dotyková obrazovka poskytuje spoustu možností nastavení.

VÝRAZNÝ DESIGN
Sportovní moderní křivky s výraznými hranami… To je nový vzhled exteriéru Q3. Trojrozměrná osmiboká jednodílná mřížka a typické LED světlomety jsou působivé. Díky širší karoserii v horní části a strmějším zadním dveřím vypadá, ve srovnání se svým předchůdcem, Audi Q3 sebevědoměji a na první pohled přesvědčuje o své příslušnosti ke třídě SUV.

NOVÝ TREND
Stylový design by měl procházet celým automobilem od střechy až po kola.
AEZ Crest dark tento požadavek splňuje bezezbytku. Díky modernímu provedení dvojitých zkřížených paprsků zdůrazňuje sebevědomý a sportovní vzhled Audi Q3. Leštěný vnější okraj kola AEZ Crest dark v rozměrech 8x20, 235/45 R20 kolo opticky zvětšuje a zvýrazňuje jeho mohutný vzhled, skvěle padnoucí třídě SUV.

Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-1 Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-2

Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-3 Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-4

Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-5 Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-6

Audi-Q3-on-AEZ-Crest-dark-7