DEZENT TZ-c. Kolo se schválením ECE pro vozy BMW
Made in Germany

DEZENT obohatil svou nabídku před podzimní sezónou novinkou označenou TZ-c určenou pro prémiové vozy značky BMW. Pro ty byl design TZ speciálně upraven a jeho paprsky dostaly konkávnější tvar. Moderní design dvojitých paprsků se zapuštěným středem, který paprsky opticky prodlužuje, dokáže automobilům dodat další porci sportovní elegance.V rozměrech 7,5x17 a 8x18 palců je kolo se schválení ECE dostupné pro BMW řady 5, 6 a 7. Majitelé vozů BMW mohou použít k jeho uchycení originální šrouby a případně do něj vložit i originální středové krytky BMW.  

Díky velkému počtu ECE aplikací s rozměry odpovídajícími rozměrům originálních kol, odpadá prohlídka vozů na STK i zápis nového rozměru kol do technického průkazu. Snadná montáž a žádné legislativní problémy, to je chytrá alternativa od značky DEZENT k dražším originálním kolům.

Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola DEZENT dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí.

DEZENT TZ-c, TZ-c graphite, TZ-c dark
Rozměry: 7.5x17, 8.0x18 palců
Konstrukce: lité, jednodílné, 5děrové uchycení
Lakování: stříbrné, grafitové, černý lak/leštěná čelní plocha
Nosnost: až 810 kg
TPMS: 100 % schváleno pro TPMS
ECE: BMW 5, BMW 6, BMW 7 a další 
Záruka: 3 roky

DEZENT TZ-c 224x130 (1)DEZENT TZ-c 224x130 (2)DEZENT TZ-c 224x130 (3)