AEZ Steam

pro sebejistou jízdu zimou. 

Prémiová novinka od AEZ představuje klasický design vyrobený v Německu, který dokonale souzní s křivkami moderních automobilů. S elegantním metalicky šedým lakem a leštěnou čelní plochou se toto 15paprskové kolo na první pohled odlišuje od masy ostatních designů.

100procentní technologie a design
Nové lité kolo skvěle padne řadě automobilových značek včetně Audi, BMW, Jaguar, Mercedes, Land Rover, Volvo nebo VW. Všechna kola jsou přesně vrtaná, což znamená, že k montáži nejsou třeba středící kroužky a v mnoha případech je možné použít také originální šrouby či matice. Kromě toho je do kola možné použít také originální středové krytky značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes a Mini.

Co znamená "ECE"?
AEZ Steam obdržel pro řadu automobilových modelů schválení ECE, které dokládá schválení kola v originálním rozměru a znamená odpadnutí veškeré administrativy vyžadované při zápisu nového rozměru kol do technického průkazu vozidla.
ECE je mezinárodní systém pro schvalování vozidel a jejich částí. Dokládá, že certifikované komponenty přesně odpovídají ve svých specifikacích originálním dílům výrobců.

AEZ Steam – Technické údaje:
Rozměry: 7x18, 7.5x18, 8x18, 8.5x18, 7.5x19, 8x19, 8.5x19, 9x19, 8x20, 8.5x20, 9x20 palců
Lakování: metalicky šedý lak / leštěná čelní plocha
Konstrukce: lité, jednodílné
Nosnost: až 810 kg
ECE: všechny běžné modely Alfa Romeo, Audi, Mercedes, Mini, Opel, Range Rover, Seat, Škoda a VW
TPMS: 100 %kompatibilní s TPMS
Záruka: 3 roky

AEZ-Steam (4) AEZ-Steam (5) 

AEZ-Steam (6) AEZ-Steam (1)

AEZ-Steam (2) AEZ-Steam (3)
AEZ-Steam Preview News 480x270