PŘIPRAVENI NA ZIMU?

PŘIJDE RYCHLEJI, NEŽ SI MYSLÍTE!

Co se skrývá pod pojmem "povinná zimní výbava"? Na stránce http://www.readyforwinter.eu/, ještě než vypukne hromadné podzimní přezouvání, ALCAR uvádí vše podstatné pro úspěšné zvládnutí náročnějších zimních podmínek na silnicích.

Od října do Velikonoc
Jednoduchý tip pro zapamatování zní: "Zimní pneumatiky mějte od října do Velikonoc". Zimní pneumatiky jsou povinné v mnoha evropských zemích. A i když výsledky testů celoročních pneumatik byly v posledních letech pozitivní, nic nepřekoná skutečnou zimní pneumatiku. Proto není v případě pneumatik vhodné dělat kompromisy. Kola a pneumatiky spojené v jeden komplet jsou vaším jediným spojením s vozovkou.

Přezouvání znamená bezpečnost
Když teplota klesne pod + 7 ° C, je čas přezout vůz na zimní pneumatiky.
Pouze zimní pneumatiky nesoucí označení M + S, M.S. nebo M & S v kombinaci s alpským symbolem a minimální hloubkou dezénu 4 mm (diagonální pneumatiky 5 mm) jsou povoleny zákonem. To platí i pro celoroční pneumatiky.
Zimní pneumatiky se od letních liší v dezénu běhounu a v gumové směsi. Zimní pneumatiky jsou měkčí, a proto jsou pružnější při nižších teplotách než tvrdší letní pneumatiky. Běhoun zimních pneumatik se vyznačuje speciálními drážkami a štěrbinami, které pronikají do sněhu a ledu na silnici, aby zajistily požadovanou přilnavost vozidla i v zimě.

Wheelfred. Běžný řidič s nedostatky.
Znáte WHEELFREDA? On je přátelský, milý a opatrný řidič. I když je pravda, že jeho znalosti ohledně bezpečnosti by se mohly ještě zlepšit, jak dokládají
3 krátká videa. Všimnete si chyb, které dělá?


Specializovaní prodejci nabízejí 100procentní řešení
Skutečný odborník rád plní přání a řeší problémy, a to rychle, jednoduše a umí zodpovědět vaše dotazy. Znalosti, zkušenosti, povědomí o kvalitě a nekomplikovaná a rychlá služba odděluje zrno od plev. Specializovaný prodejce ALCAR je odborníkem na pneumatiky a kola i ve vašem okolí. Vyberte si vhodná kola a najděte svého specializovaného prodejce v ALCAR 3D konfigurátoru kol.
readyforwinter news