ALCAR 3D KonfigurÁtor KOL
V NOVÉM HÁVU

Spousta novinek ve 3. dimenzi

  • vylepšené funkce
  • doporučené rozměry kol
  • filtr kol s přesnou specifikací pro vozidlo
  • kvalitní realistické fotografie automobilů
  • vylepšená možnost ukládání do oblíbených položek
  • více než 1 000 modelů automobilů
ALCAR na startu podzimní sezóny spustil vylepšený 3D konfigurátor kol. Vizuální i technická vylepšení slouží k tomu, aby si motoristé v této virtuální garáži mohli ještě snadněji vybrat ten správný design kola na více než 1000 modelů automobilů.

START 3D KONFIGURÁTORU 
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Nový 3D konfigurátor kol 
Pozornost, kterou ALCAR věnuje zobrazení detailů v 360° konfigurátoru kol se u aktuální verze dostala na další úroveň. Širokou nabídku designů kol si může každý prohlédnout v realistickém 3D zobrazení vozu, který si sám navolí. V přepracovaném designu konfigurátoru jsou všechny informace ke kolu, pneumatikám a TPMS ihned k dispozici na jednom místě. Uživatelé tak mohou mít z výběru kol na svůj vůz ještě komfortnější zážitek. Propracované stínování, různé perspektivy a světelné efekty přibližují 360° zobrazení konfigurátoru k realitě, jak jen to je možné.

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Zelený palec - ALCAR doporučuje
Za účelem jednoduššího výběru jsme přidali zelený filtr s námi doporučenými rozměry kol. Tato kola jsou 100% technicky schválená pro daný vůz, nevyžadují žádné úpravy a ideálně se hodí k vozu. Kromě toho jsou technicky vhodné pneumatiky označeny příslušným certifikátem (ABE, ECE). Pokud chcete vůz vybavit extravagantnějšími koly, která mohou vyžadovat úpravy na vozidle, můžete výběr jednoduše upravit pomocí dalších filtrů.

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

Kola s přesnou specifikací pro vozidlo
Můžete si vybrat také ze široké nabídky kol vyrobených speciálně pro vaše vozidlo. Při použití těchto kol nejsou k montáži vyžadovány centrovací kroužky a ve většině případů se mohou použít také originální středové krytky a šrouby či matice. Tyto informace jsou vždy uvedeny v konfigurátoru mezi technickými údaji ke každému zvolenému kolu.

Uložte si svůj výběr
Díky vylepšené funkci pro uložení oblíbených kombinací si mohou uživatelé uložit kombinace kol, která pro svůj vůz zvažují a vrátit se k nim jedním kliknutím kdykoliv v budoucnu. Stříbrné nebo černé? Díky funkci sdílení se můžete zeptat na názor i svých blízkých nebo přátel.
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD
Kompatibilní senzory TPMS
Systémy pro kontrolu tlaku v pneumatikách (TPMS) jsou zabudovány ve vozidlo a průběžně monitorují tlak v pneumatikách. V případě, že v jedné nebo více pneumatikách dojde k poklesu tlaku, řidiči se zobrazí informace o poklesu tlaku na palubní desce. ALCAR již několik let intenzivně testuje a homologuje senzory TPMS a v novém konfigurátoru tak dostanete kompletní informace o 100 % technicky vhodných senzorech pro vybraný vůz. 

ZÁVĚR: designové řešení s ověřenými daty
Uživatel v konfigurátoru kol dostane úplný přehled o homologovaných kolech, pneumatikách a senzorech pro svůj vůz. Každý 360° model vozu se skládá z 52 obrázků, což zaručuje bezkonkurenční realistické zobrazení. Kromě toho konfigurátor nabízí pouze 100 % technicky ověřená data a homologované kombinace. 
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD