DOTZ DRIFT 1 „The Break-In“
Hlasitější, ostřejší, drsnější...

Pod nově upravenou střelou DD1 opět hoří silnice. DOTZ přichází s novým videem pro rok 2017.

Na začátku byl jeden muž a auto jeho snů.
DD1 BMW E92 - unikátní automobil a absolutní vizuální požitek. A co víc, vybavené litými koly DOTZ SP5 v rozměru 20 palců, které svůdně září v ďábelském červeném odstínu, které dává na odiv také body kit, který vůz rozšířil o 16 cm.

Napětí stoupá. Pulzující zvuk se nese skrz cihlové stěny skladu v sídle značky DOTZ v Hirtenbergu. Bez jakéhokoliv zaváhání začíná uvnitř areálu hon. Řidičem je Dominic Tiroch. Rozhledu po areálu zamezují překážky, ale to není žádný problém. Šampion v driftování se vrhá do světa temnoty a stejně jako ve snímku „Tron“ se ocitá v jiné dimenzi. Jízda v driftu, rychlost na samé hraně a bleskové změny směru - a je i s DD1 pryč.

Nezbývá než smeknout klobouk před 20-členným týmem, který na projektu pracoval během třech nocí a čelil nepřízni počasí, vypořádal se s bezpečnostními opatřeními, jak jen to bylo možné a udělal vše proto, aby vznikla dokonalá show. Jednou z největších výzev byla spousta efektů, které vyžadovaly hodně elektřiny. Přesněji stovky metrů kabelu, 250 svítidel, 70 kW výkonu a čtyři kamery včetně dvou dronů Red Dragon.

DOTZ velice děkuje také svým sponzorům VREDESTEIN, SPIESS HECKER, MAGNA TUNING a REMUS.

Technické údaje: Dotz SP5 dark

Rozměry: 8.0x18", 8.5x19", 9.5x19", 8.5x20", 9.5x20" 
Lakování: černý metalický lak, leštěný límec 
Nosnost: do 735 kg 


          aez dotz dezent enzo stahlrad alloy wheels   aez dotz dezent enzo stahlrad alloy wheels alu

          dotz   dotz

          dotz   dotz