ČERNÁ v MODRÉM MOŘI
20“ DOTZ Revvo black edt.

25letý Martin Postl z Bad Fischau v Dolním Rakousku si upravil své Audi A4 kombi 3l TDI, pořízené v roce 2015, zcela podle svých představ a podařilo se mu zkombinovat praktičnost s kvalitami výstavního exponátu.

Když Martin stiskne tlačítko pro snížené nastavení podvozku, kola DOTZ Revvo black edition v rozměru 8.5x20 palců se zanoří hluboko do podvozku jeho Audi. Zkřížený design paprsků s originálním zahnutím na jejich konci dodává vozu novou porci sportovního ducha a především plní důležitou roli ve snaze o snížení hmotnosti vozu.
Vůz je nově vybaven také vzduchovým odpružením s řídícím systémem Accuair Elevel, s jehož instalací Martinovi pomohli 3 jeho kamarádi. 

Kromě úprav na podvozku se dočkal zásahu také motor, jehož výkon se z původních 239 koní zvýšil na 290 koní při točivém momentu 610 Nm. Toho Martin dosáhl úpravou softwaru i výfukového potrubí.

Mezi další novinky instalované na vozu patří zadní LED svítilny s dynamickou signalizací a subtilnější přední poznávací značka.  Původní volant byl pak vyměněn za sportovní multifunkční s řazením pod volantem z Audi S4.
 
Martinovi se podařilo překlenout mezeru mezi praktičností, využitelností a vozidlem jen pro výstavy. Vzhled jeho Audi A4 nepůsobí přehnaně, a přesto vyniká v davu.

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD

ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD
  •  
ALCAR AEZ DOTZ DEZENT ENZO STAHLRAD
DOTZ Tuning