ALCAR 3D kONFIGURáTOR
ALCAR 3D konfigurátoru uvidíte kola z nové perspektivy. vítejte v 3. dimenzi!

Vytvořili jsme online konfigurátor kol, který Vám co nejvíce usnadní výběr kol z nabídky ALCAR na Vaše vozidlo a velmi realisticky zobrazí Vámi zvolená kola na autě. Nyní můžete stovky vozidel vybavit designovými koly AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO i ocelovými disky ALCAR STAHLRAD a následně celým vozidlem otáčet o 360°. Můžete to vyzkoušet na Vašem PC, tabletu i smartphonu: VÍTEJTE VE 3. DIMENZI!

START KONFIGURÁTORU 
 

360° pohled na vozidlo

3D v extra vysoké kvalitě. takový pohled se vám jinde nenaskytne.

Najděte si své kolo z nabídky ALCAR ve vysoce kvalitním zobrazení do posledního detailu: propracované stínování, různé perspektivy, světelné efekty, detailní zobrazení povrchu automobilu i kol. Realistické zobrazení a grafická kvalita 360° konfigurátoru je o třídu výše než u ostatních konfigurátorů.
KOLA ALCAR

Realistické znázornění kol od 14” DO 21”.

Jak budou vypadat různě velká kola na mém autě? Měl bych zvolit lesklý stříbrný design nebo černý matný? Budou se 18ti palcová límcová kola hodit na můj vůz nebo bych měl raději zvolit větší konkávní 20ti palcová kola? Toto vše zjistíte v našem novém konfigurátoru!
Přes 300 vozidel ve 3D

Stovky modelů vozidel si již můžete prohlédnout ve 3D a Další budou přibývat!

Více než 300 modelů automobilů včetně všech nejnovějších vozů v několika barevných odstínech a všechna litá kola z nabídky ALCAR jsou již v našem 3D konfigurátoru. Nové modely budou postupně přidávány až do jara 2016, naleznete zde více než 600 vozidel.
TUNING

Snižování. Tónování oken. AMG, BMW M nebo Audi S line pakety – vše naleznete v našem konfigurátoru.

ALCAR konfigurátor má také originální tuningové balíčky, jako je Mercedes AMG, BMW M nebo Audi S line – vše stačí přidat jediným kliknutím! Něco dalšího? Ano, je zde ještě několik dalších funkcí: Co například snížení vašeho vozu nebo tónování oken?zkušenosti

Založeno na bohatých technických zkušenostech ALCAR.

Základem našeho konfigurátoru jsou zkušenosti a přesná data ke kolům, pneumatikám, automobilům, TPMS systémům a nesčetným schválením TÜV z naší technické databáze. V sekci "data ke kolům" v našem konfigurátoru najdete všechny technické detaily k TÜV, ABE, ECE a TPMS a další důležité informace k jednotlivým designům kol.

START KONFIGURÁTORU

BMW 6 Series Gran Coupe Sedan 2013 on AEZ Straight shine
ALCAR 3D Configurator wheels ALCAR 3D Configurator Cars ALCAR_3D Configurator Tuned BMW M4 ALCAR 3D Configurator knowledge